OBJAVA: 23.11.2020, 14:16h   •   IZMJENA: 23.11.2020, 14:16h   komentara   •     ISPIŠI

Uspjeh mladih gimnastičara

S puno medalja Dišpetovci se vratili s natjecanja u Osijeku

23.11.2020, 14:16h

Proteklog vikenda u Osijeku je održano 29. ekipno, višebojsko i pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u sportskoj gimnastici, 20. Završnica kupa Hrvatske u B programu i 17. Završnica kupa Hrvatske u C programu. Nastupili su i članovi Gimnastičkog kluba Dišpet iz Šibenika.

U A programu u kategoriji kadeti Roko Zorić je osvojio 3. mjesto na preči.

U univerzalnom programu kategorija mlađi kadeti dečki u sastavu Šime Jadreško, Frane Aužina, Andrija Franić i Stipan Vlahov su ekipno osvojili 2. Mjesto.

U istoj kategoriji Šime Jadreško u višeboju je osvojio 2. Mjesto.

Pojedinačno Šime Jadreško je na karikama i konju osvojio 3. mjesto, te je ujedno i prvak Hrvatske na preči, gdje je zauzeo 1. Mjesto.

U A programu su po prvi put nastupile Josipa Zorić i Lucija Vlahov, te su u kategoriji juniorki zauzele 6. i 9. mjesto, cure su također nastupile i u B programu, Lucija Vlahov zauzela je 8. i Josipa Zorić 17. mjesto.

U C programu u kategoriji mlađih juniorki nastupile su Lucija Sunara, Korina Jadrijević, Patricia Franić, Lucia Lemac i Mara Zorić. Lucija Sunara zauzela je 14.  mjesto. Cure su ekipno završile na 4.  mjestu.