Dani Budve 2021.

S puno odličja gimnastičarke Šibenik-Dalmacije vratile se iz Crne Gore

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   22.11.2021 u 14:54

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija nastupile su na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike „DANI BUDVE – 2021.“, održanom u Budvi u Crnoj Gori.

Već pomalo i tradicionalno u Šibenik su se vratili s mnogo prekrasnih dojmova s ovog natjecnja. Uz veliko šarenilo preljepih svjetlucavih kostima, te nadasve lijepih pokreta i koreografija s obručima, trakama, vijačama, loptama i vježbi bez rekvizita donijele su malo ritmičke čarolije u dvoranu.

Program je započeo u subotu gdje su se u svečanom defileu  predstavile sve sudionice natjecanja, a natjecalo se u svim kategorijama (mini, mlađe kadetkinje, kadetkinje, juniorke i seniorke).

Boje Kluba uspješno su predstavile Antea Mileta, Gabriela Jakovljević i Tonka Sladoljev.

U kategoriji „ kadetkinja“ Antea Mileta osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju u vježbi s obručem.

U kategoriji „juniorki“ Gabriela Jakovljević u vježbi s loptom osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju, u vježbi s obrčem osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

Tonka Sladoljev u vježbi s obručem osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju, a u vježbi s loptom osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju.

Trenerice Ivančica Jakoliš i Nena Kulušić iznimno su zadovoljne nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima.