U vojarni Bribirskih knezova

Šarić i Ušljebrka osvajači 1. Memorijalnog turnira 'Joško Jurković' za parove

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   31.12.2022 u 14:34

Pobjednici prvog Memorijalnog turnira 'Joško Jurković', koji se igrao u vojarni Bribirskih knezova u Mandalini, u boćanju je par Šarić/Ušljebrka.

Finalni dan turnira koji je okupio velik broj boćara iz Šibensko-kninske i Zadarske županije bio je, kao i prije toga odigrane utakmice, vrlo zanimljiv.

U polufinalnom susretu Šarić i Ušljebrka bili su bolji od Jurice, Deura i Jokića, a u drugom polufinalu Vukman i Letica bili su bolji od Prtenjače i Bratića.

Uvjerljivi su Šarić i Ušljebrka bili i u finalnom susretu gdje su sa 13:6 pobijedili Vukmana i Leticu. Uvjerljiva je do trećeg mjesta stigao i par Prtenjača-Bratić koji su s 13:5 bili bolji od Jurice/Deura/Jokića.

Po završetku utakmica uslijedila je podjela medalja najboljim parovima. A Boćarski savez Šibensko-kninske županije nagradio je tom prilikom i Marka Skeju, člana Boćarskog kluba Solaris 2015.

Uručena je Skeji plaketa kao priznanje za izniman uspjeh u 2022. godini, jer je osvojio sva tri županijska natjecanja: precizno izbijanje, pojedinačno i u parovima.