Olimpik cup 2023.

Sedam medalja za Gimnastički klub Šibenik-Dalmacija u Sarajevu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   21.03.2023 u 19:50

GK Šibenik-Dalmacija
Proteklog vikenda članice Gimnastičkog kluba Šibenik-Dalmacija sudjelovale su na Međunarodnom natjecanju ritmičke gimnastike pod nazivom „Olimpik cup 2023.“, održanom u Sarajevu, u organizaciji kluba ritmičke gimnastike Olimpik.

Na natjecanju je sudjelovalo oko 350 natjecateljica.

U kategoriji  mlađe kadetkinje duo 1. mjesto i zlatnu medalju osvojile su Lana Šarić i Iris Renata Pulić.

U kategoriji kadetkinje duo 1. mjesto i zlatnu medalju osvojile su Roza Milošević i Vita Čala.

U kategoriji kadetkinje trio 1. mjesto i zlatnu medalju osvojile su Saša Veligdenski, Dea Deranja i Karla Osmić.

Trenerice Ivančica Jakoliš, Nena Kulušić zadovoljne su  nastupom natjecateljica i njihovim plasmanima.

-Dobrim rezultatima nadamo se i idući vikend jer odlazimo u Trogir na 1. kolo kupa Hrvatske regije Jug – poručuju iz kluba.