Na Baldekinu

Šibenik 1983 nije mogao protiv aktualnog prvaka Hrvatske: Olmissum odnio bodove

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   19.11.2021 u 20:15

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Šibenika 1983 poraženi su u sedmom kolu Prve hrvatske malonogometne lige od aktualnog prvaka Hrvatske. Olmissum je na Baldekinu slavio rezultatom 7:1.

Momčad iz Omiša dugo je lomila šibenski bedem u ovoj utakmici. Prvi su put načeli mrežu Šibenčana u 15. minuti preko Postružina. Do odmora još su dva puta tresli mrežu domaćina, pa su na odmor otišli s vodstvom od 3:0.

Efikasni su gosti bili i u nastavku: zabijali su u 25. minuti, dva puta u 26. minuti, te u 34. minuti. Šibenik je do počasnog gola stigao u 37. minuti preko Šućura.

Kontrola suđenja: Ivan Novak

ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Danjel Knežević, Frane Batinica, Luka Pehar, Zvonimir Šućur, Franko Knez, Ante Palavra, Mirko Jurjević, Ante Kosor, Ivan Škugor, Alen Milišić, trener: Andrija Bakula

OLMISSUM: Nikola Čizmić, Duje Kustura, Jakov Hrstić, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Kristijan Postružin, Matej Horvat, Antonio Juretić, Josip Kolobarić, Alen Marić, Milan Balić, Antonio Sekulić, Duje Dujmović, Josip Bilandžić, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 0:1 Postružin (15′), 0:2 Pavić (16′), 0:3 Postružin (18′), 0:4 Juretić-6m (25′), 0:5 Horvat (26′), 0:6 Postružin (26′), 0:7 Hrstić (34′), 1:7 Šućur (37′)