Zanimljiva malonogometna utakmica

Šibenik 1983 prekinuo niz od dva poraza: Na Baldekinu remizirali protiv Vrgorca

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   04.12.2021 u 06:46

Facebook Naši tići/arhiva
Nakon dva poraza, od Crnice i Olmissuma, malonogometaši Šibenika 1983 stigli su do boda. Na Baldekinu su odigrali 3:3 protiv Vrgorca.

Knežević je u šestoj minuti Šibenčane doveo u vodstvo. Bio je to ujedno i jedini gol u prvom poluvremenu.

Martinac izjednačuje na 1:1 u sedmoj minuti drugog dijela. Šućur u 29. donosi novo vodstvo domaćem sastavu, a tri minute kasnije poništava ga Gašpar.

U istoj minuti Knežević postiže drugi gol na utakmici, da bi Primić u 36. minuti poentirao za konačnih 3:3.

MNK ŠIBENIK 1983 – HMNK VRGORAC 3:3 (1:0)

Prvi sudac: Boris Stanić
Drugi sudac: Dino Kramar
Treći sudac: Nikola Sedlar
Delegat: Igor Vojković

ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Danjel Knežević, Zvonimir Šućur, Franjo Matković, Mirko Jurjević, Alen Milišić, Antonio Imširović, Nenad Knežić, Alen Protega, Frane Batinica, Franko Knez, Ante Palavra, Ante Kosor, Ivan Škugor, trener: Andrija Bakula

VRGORAC: Zoran Primić, Bruno Jakoljević, Marko Gašpar, Josip Bašković, Duško Martinac, Ivan Vukosav, Marko Vučić, Ante Kraljević, Guilherme Dos Santos, Duje Dragičević, Josip Govorko, Mate Marinović, Marlon Luciano Da Silva, Ivan Grbavac, trener: Krešimir Čubelić

STRIJELCI: 1:0 Knežević (6′), 1:1 Martinac (27′), 2:1 Šućur (29′), 2:2 Gašpar (32′), 3:2 Knežević (32′), 3:3 Primić (36′)