OBJAVA: 28.10.2019, 18:04h   •   IZMJENA: 28.10.2019, 18:04h   komentara   •     ISPIŠI

21. Memorijalni turnir Saša Paar

Šibenska stolnotenisačica Franka Miškić druga na jakom turniru u Dugom Selu

28.10.2019, 18:04h

Veliki uspjeh šibenskih malih stolnotenisača u Dugom Selu. Najmlađa kadetninja Franka Miškić na 21. Memorijalnom turniru Saša Paar , gdje se natjecalo preko 350 natjecatelja iz Hrvatske u jakoj konkurenciji je osvojila odlično drugo mjesto i to u kategoriji najmlađih kadetkinja.

S tim plasmanom je zadržala visoko drugo mjesto na tablici HSTS-a ,u kategoriji mlađih kadetkinja ušavši u 1/4 turnira je izgubila od natjecateljice iz Samobora. Ovim plasmanom ostvarila je preko 100 bodova i približivši se najboljima i u ovoj kategoriji.

Od članova STK Šibenik nastupao je još i Fabio Šanić, Luka Borak koji su sa dvije pobjede prošli u pojedinačno natjecanje te u prvom kolu(1/16) izgubili od bolje plasiranih natjecatelja. Frane Klarić te Gabrijel Katić nisu uspjeli proći grupno natjecanje.

Slijedeće natjecanje koje se boduje za HSTS listu je Memorijal Mirko Abramović u Varaždinu gdje će Franka i ostali članovi STK Šibenik nastupati u obje kategorije.