Imaš vijest?
Imaš informaciju iz prve ruke, fotografiju, video, dobru ideju ili te nešto muči?
PODIJELI S NAMA!Anđela Brocić dvije
Šibenske gimnastičarke odlične na međunarodnom natjecanju, osvojile pet medalja
Na međunarodnom natjecanju održanom u talijanskoj Verbaniji, na kojem je sudjelovalo oko 250 natjecateljica, šibenske gimnastičarke ostvarile su odlične rezultate i na najljepši način zaključile natjecateljsku sezonu.
Posebno se istaknula seniorka Anđela Brocić, koja je osvojila zlatnu medalju u vježbi s čunjevima te srebrnu medalju u vježbi s obručem, potvrdivši svoju izvrsnu formu.
Do medalja su stigle i:
* Nađa Lacmanović – 3. mjesto s loptom i 6. mjesto s obručem.
* Ana Grozdanić – 3. mjesto s čunjevima i 4. mjesto s loptom.
* Roza Milošević – 3. mjesto s čunjevima i 5. mjesto s obručem.
Odlične nastupe ostvarile su i ostale natjecateljice:
* Lucija Tare – 5. mjesto s loptom i 9. mjesto s obručem.
* Sunčica Vlašić – 4. mjesto s loptom i 6. mjesto s obručem.
* Karla Osmić – 5. mjesto s loptom i 7. mjesto s obručem.
* Saša Veligdenski – 4. mjesto s čunjevima i 8. mjesto s obručem.
Ovi rezultati potvrda su predanog rada, upornosti i talenta gimnastičarki te njihovih trenera. Ponosni smo na ostvarene uspjehe i zahvalni organizatorima na izvrsnom domaćinstvu, kažu iz kluba.
