OBJAVA: 02.10.2018, 21:36h   •   IZMJENA: 02.10.2018, 21:36h   komentara   •     ISPIŠI

Zadovoljne i trenerice

'Sirena cup 2018.': Gimnastičarke 'Šibenik-Dalmacije' zapažene u Zadru

02.10.2018, 21:36h

Proteklog vikenda Gimnastički klub Šibenik - Dalmacija sudjelovao je u Zadru na međunarodnom natjecanju pod nazivom „Sirena cup 2018“ u ritmičkoj gimnastici. Boje Kluba uspješno su predstavile: Sara Malenica, Mia Nakić, Nika Bujas, Cvita Skorić, Gabriela Jakovljević, Marta Cukrov, Gabriela Perković i Iva Nakić.

Na natjecanju je sudjelovalo oko 160 najecateljica iz Bugarske, Austrije, Slovenije, Mađarske,  Bosne i Hercegovine.

Najviše bodova za odlično odrađenu vježbu u kategoriji Mini zaslužila je Sara Malenica osvojenim 1. mjestom i zlatnom medaljom. Mia Nakić osvojila je 4. Mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja Nika Bujas osvojila je 4. mjesto, Gabriela Perković 5. mjesto i Marta Cukrov 14. mjesto.

U kategoriji kadetkinja Cvita Skorić osvojila je 8. mjesto, Iva Nakić 9. mjesto i Gabriela Jakovljević 10. mjesto.

Trenerice Ivančica Jakoliš, Nena Tešulov  i Antea Lea Luketa iznimno su zadovoljne nastupom svojih natjecateljica i njihovim plasmanima, sretni su jer su ostvarili svoje ciljeve.