Prva utakmica osmog kola Prve HMNL

Slavlje Crnice kod Futsal Dinama: Josip Radić zabio za pobjedu

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   10.12.2022 u 07:40

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice s pobjedom su se vratili iz Zagreba, s gostovanja kod Futsal Dinama. Slavili su Šibenčani rezultatom 2:0.

U prvoj utakmici osmog kola Prve HMNL momčad Mladena Perice Štrle stigla je do četvrte prvenstvene pobjede.

Nakon miroljubivih 0:0, odluka o pobjedniku pala je u nastavku. Ključan igrač gostujuće momčadi bio je Josip Radić koji je postigao dva pogotka, u 28. i 38. minuti utakmice.

S ovom pobjedom Crnica je skočila na drugo mjesto na tablici nakon nepotpunog kola. A sljedećeg vikenda na Baldekin stiže Osijek.

FUTSAL DINAMO – CRNICA  0:2 (0:0)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Stjepan Harastija
Treći sudac: Ante Soldo
Četvrti sudac: Tomica Solenički
Delegat: Nenad Stražanac
Kontrolor suđenja: Darko Štimac

FUTSAL DINAMO: Ante Piplica, Ivan Tvrtko Pajalić, Kiko Dragaš Selaković, Luka Perić, Kristijan Postružin, Antonio Konsuo, Mateo Mužar, Kristian Čekol, Zvonimir Šućur, Danijel Dekanić, Neven Zonjić, Filip Novak, Ivan Pavlić, trener: Matija Đulvat

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Danjel Knežević, Paulo Katuša, Nikola Badrov, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Jure Copić, Jakov Mudronja, Josip Jolić, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 0:1 Radić (28′), 0:2 Radić (38′)