Na Baldekinu

Slavlje Crnice u derbiju protiv Novog vremena, borba za drugo mjesto sve neizvjesnija

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   20.03.2021 u 21:20

Facebook HNK Šibenik/arhiva
MNK Crnica slavila je u derbi susretu 16. kola Prve HMNL na svom Baldekinu protiv Novog Vremena Apfel. Bilo je 3:1 za šibenski sastav čime se borba za drugo mjesto na tablici dodatno zakomplicirala.

Momčad Mladena Perice Štrle u vodstvo je doveo Marinko Šamija šest minuta prije kraja poluvremena. S tim se rezultatom i otišlo na odmor.

Kapetan Šibenčana Dragan Vuković povisio je u 29. minuti na 2:0, da bi samo minutu kasnije Pulinho smanjio na 2:1.

U samoj završnici utakmice gosti su krenuli na sve ili ništa, zaigrali su s igračem vratarom, ali do gola nisu uspjeli doći. Jest zato Crnica čiji se vratar Franko Bilić upisao u strijelce za potvrdu pobjede.

Kontolor suđenja: Andrej Topić

CRNICA: Franko Bilić, Božidar Jelovčić, Vicenco Ćaleta-Car, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Šime Kuač, trener: Mladen Perica-Štrla

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Josip Jović, Anderson Alves Carniero Da Silva Pulinho, Josip Brkić, Toni Jelavić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Gabrijel Lasić, Rodrigo Pereira Dos Santos, Sven Anton Horvath, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 1:0 Šamija (14′), 2:0 Vuković (29′), 2:1 Pulinho (30′), 3:1 Bilić (40′)