Pobjeda 3:1

Slavljem kod Uspinjače malonogometaši Crnice izborili Final eight Kupa Hrvatske

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   27.11.2022 u 07:13

Facebook MNK Crnica
Malonogometaši Crnice plasirali su se na Final eight turnir Kupa Hrvatske. Do tog su ostvarenja stigli pobjedom nad Uspinjačom rezultatom 3:1.

Drugoligaš iz Zagreba bio je dobar suparnik momčadi Mladena Perice Štrle, no, trećeplasirana momčad Prve HMNL nije dozvolila iznenađenje.

Kosor je u sedmoj minuti domaćine doveo u vodstvo, a da se na odmor ode s 1:1 pobrinuo se Žilić koji je poentirao u 16. minuti.

Isti je igrač Crnici donio i prednost u 31. minuti utakmice. Potvrda šibenske pobjede stiže u 39. minuti kad je mrežu domaćina precizno naciljao Badrov.

USPINJAČA – CRNICA 1:3 (1:1)

Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Tomislav Katinić
Treći sudac: Siniša Ličinić
Četvrti sudac: Mario Nađ
Delegat: Ivan Župan
Kontrolor suđenja: Željko Franić

USPINJAČA: Kristijan Kapural, Filip Kosor, Silvio Toth, Bepo Paus, Kristijan Grbeša, Mario Herceg, Leon Gospodinović, Miroslav Filipović, Hrvoje Žuvela, Antonijo Papac, Luka Davidović, Mislav Banek, Lovro Cigler, Mario Crnčević, trener: Dino Kovač

CRNICA: Žarko Luketin, Niko Škugor, Nikola Badrov, Bruno Žilić, Jure Copić, Josip Jolić, Danjel Knežević, Dragan Vuković, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Jakov Mudronja, trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Kosor (7′), 1:1 Žilić (16′), 1:2 Žilić (31′), 1:3 Badrov (39′)