OBJAVA: 11.08.2020, 18:58h   •   IZMJENA: 11.08.2020, 18:58h   komentara   •     ISPIŠI

Članovi Plivačkog kluba More

Toni Radak i Tea Jukić okitili se odličjima na državnom prvenstvu u Zagrebu

11.08.2020, 18:58h

Proteklog vikenda u Zagrebu se održalo prvenstvo Hrvatske u plivanju za dobne skupine od kadeta do mlađih seniora. Plivački klub „More“ predstavljali su: Toni Radak, Tea Jukić i Franko Čvrljak.

Najuspješniji među njima bio je Toni Radak s dvije osvojene medalje u disciplini 50 metara prsno. Srebrnu medalju osvojio je u juniorskoj, a brončanu u mlađe seniorskoj kategoriji.  Toni je time kompletirao svoj osvajački niz u svim tehnikama na dužini od 50 metara na državnim prvenstvim i već zacrtao cilj za novu sezonu, osvojiti medalju na 100 metara mješovito kako bi time i dokazao svoju svestranost u svim tehnikama plivanja.

U mlađe juniorskoj kategoriji izvrsna je bila  Tea Jukić sa osvojenom brončanom medaljom u disciplini 100 metara leđno te Franko Čvrljak koji je u borbu za medalje ulazio sa godinu starijim plivačima.

- Obzirom na skraćeni pripremni period zbog pandemije i prekasni ulazak u 50-metarski bazen moramo biti zadovoljni postignutim rezultatima. Skraćeno je i vrijeme za odmor tako da vrlo brzo ulazimo u novu sezonu – poručuju iz kluba.