OBJAVA: 04.12.2017, 16:24h   •   IZMJENA: 04.12.2017, 16:24h   komentara   •     ISPIŠI

Treće Otvoreno regionalno prvenstvo HSTS-a za Dalmaciju

Š. I. Uspjeh šibenskih stolnotenisača: Franka Miškić osvojila dvije medalje, Vito Helez jednu
04.12.2017, 16:24h

U sportskoj dvorani Gripe održano je Treće regionalno stolnotenisko prvenstvo za Klince/ze kao i NM Kadete i Kadetkinje. Šibenski natjecatelji su ostvarili zapažene rezultate uz odličnu igru koju su prezentirali zajedno sa svojim trenerom Čularom.

Franka Miškić osvojila je prvo mjesto za klinceze i drugo mjesto za NM Kadetkinje. Drugo mjesto ostvario je i Vito Helez kod NM Kadeta.

Još su igrali Gabriel Katić i Luka Borak koji su se lavovski borili  ali se nažalost ovaj put nisu uspjeli izboriti za završnicu turnira.

Po riječima trenera D. Čulara svi šibenski predstavnici prikazali su odličan stolni tenis, pa se u klubu mogu i ubuduće nadati još boljim rezultatima.

- Ujedno je počela stolnoteniska liga HSTS regija Dalmacija i naši prvotimci koji  nastupaju u sastavu D. Čular, K. Lučev, Ž. Bogdanović, A. Stošić te J. Martinović. Imaju vrlo dobar skor 4/4  i nalaze se u srednjem dijelu tablice – poručuju iz STK Šibenik.