OBJAVA: 17.02.2019, 19:59h   •   IZMJENA: 17.02.2019, 19:59h   komentara   •     ISPIŠI

Na Baldekinu

Uvjerljivi protiv otočana: MNK Šibenik 1983 visoko porazio Konobu Tomić

Facebook Naši Tići Uvjerljivi protiv otočana: MNK Šibenik 1983 visoko porazio Konobu Tomić
17.02.2019, 19:59h

Malonogometaši Šibenika 1983 ostvarili su ove nedjelje visoku i što je još bitnije vrlo važnu pobjedu. Na svom su Baldekinu s 8:2 pobijedili Konobu Tomić Brač.

13. kolo bilo je sretno za Šibenčane koji su došli do važne pobjede u dugoligaškom natjecanju.

Već u drugoj minuti Ivan Škugor načeo je mrežu gostiju. Prednost je ubrzo povisio Žumberac, da bi u šestoj minuti na semaforu svijetlilo 3:0. Strijelac je bio Šućur, a na poluvrijeme se otišlo s 4:0 zahvaljujući pogotku Zekonjića.

Šućur, pojačanje iz Kijevo Knina, početkom nastavka postiže još dva gola za vodstvo od 6:1. Do kraja utakmice u strijelce su se još upisali Slavica i Burilović.

U sljedećem kolu MNK Šibenik 1983 gostuje kod Mejaša.