Šesto kolo I. HMNL

Uzbudljiva utakmica u Gospinu polju: MNK Šibenik 1983 kući se vratio s jednim bodom

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   08.11.2021 u 15:02

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Šibenika 1983 odigrali su 1:1 u Gospinu polju u Dubrovniku protiv Squarea u šestom kolu Prve hrvatske malonogometne lige.

Kuraja je u trećoj minuti domaćine doveo u vodstvo. Njihovu prednost povisio  je Đuraš deset minuta kasnije. Prvi šibenski gol na utakmici u istoj minuti postigao je Knežić.

Pehar u 32. minuti izjednačava na 2:2. Pet minuta kasnije Šućur donosi prednost na stranu Bakuline momčadi. Ali Đuraš svojim drugim golom u pretposljednjoj minuti utakmice postavlja konačnih 3:3.

Kontrolor suđenja: Antonijo Pejić

SQUARE: Alen Turuk, Antonio Nonković, Matej Perović, Henrique Gustavo Steinwandtner, Maro Đuraš, Hrvoje Cvjetković, Mato Šimunović, Marko Kuraja, Gordan Duvančić, Martin Facundo Gassmann, Ante Franković, Lujo Jurišić, trener: Antun Bačić

ŠIBENIK 1983: Mario Jarmanović, Mirko Jurjević, Josip Jurić, Zvonimir Šućur, Franjo Matković, Alen Milišić, Nenad Knežić, Vinko Jurković, Ante Palavra, Danjel Knežević, Luka Pehar, Franko Knez, Ante Kosor, Ivan Škugor, trener: Andrija Bakula

STRIJELCI: 1:0 Kuraja (3′), 2:0 Đuraš (13′), 2:1 Knežić (13′), 2:2 Pehar (32′), 2:3 Šućur (37′), 3:3 Đuraš (39′)