OBJAVA: 16.09.2019, 15:06h   •   IZMJENA: 16.09.2019, 15:06h   komentara   •     ISPIŠI

11. kup grada Bjelovara

STK Šibenik Velika radost šibenskih stolnotenisača: Franka Miškić najbolja kod najmlađih kadetkinja
16.09.2019, 15:06h

11. kup grada Bjelovara donio je ponovno veliku radost šibenskim stolnotenisačima. Franka Miškić se po drugi put u tom gradu popela na prijestolje. Prvi put 2018. kao treća, ove godine kao prva u kategoriji najmlađe kadetkinje.

Kao pobjednica u grupnom natjecanju, pobijedila je još dvije natjecateljice i u finalu  se sastala s lidericom prvenstva i pobjedila s 3:1.

Vito Žmara je nakon grupnog natjecanja došao do 1/4 finala i tu je zbog svog neiskustva izgubio od protivnika koji je za nijansu bio bolji od njega.

Drugog dana natjecanja u kategoriji mlađih kadeta, nastupili su Vito Žmara, Franka Miškić i  Fabio Šanić, no, svi su imali po jednu pobjedu u grupnom dijelu natjecanja što je nedostatno za prolazak u drugi krug natjecanja. Ipak,  svijetla točka te kategorije bio je Luka Borak koji je izgubio u 1/8 finala.

Kada se sve zbroji i oduzme mali Šibenčani su napravili izvrstan posao u Bjelovaru, pogotovo njihova perjanica Franka Miškić.

- Još jednu radost priuštila nam je bivša članica STK Šibenik, sada u HASTK Mladost - Zagreb, Gabrijela Alviž koja je osvojila 2. mjesto izgubivši s 3:1 od klupske suigračice Zare Ilić – poručuju iz STK Šibenik.