Pobjednik je ekipa 'Nikad jači'

Završena treća sezona rekreativne stolnoteniske lige Šibenik 2021./2022.

Ostali sportovi   |   Autor: ŠibenikIN   |   26.03.2022 u 21:21

U prostorijama STK Šibenik odigrana je zadnja utakmica šibenske stolnoteniske rekreativne lige sezona 2021./22. između Tulipana I Discus Henria-e kojom je zaključena uzbudljiva i napose atraktivna liga.

Pobjednik sezone 2021./22. je ekipa ‘Nikad Jači’ u sastavu Ante Lučev i Stipe Bogdan, drugo mjesto zauzela je ekipa Zlarinskih Papentaša (Dario Gregov, Zoran Lalić, Drago Štrelov te Jerko Martinović) koja nije uspjela po treći put osvojiti ligu. Treće mjesto zauzela je ekipa mladih Tulipana (Fabio Šanić i Luka Borak ) koja je jako dobro zagorčavala život liderima.

U ovoj sezoni sudjelovalo je 10 ekipa ili 28 natjecatelja, natjecanje se odvijalo dvokružno kroz jesenski i proljetni dio.

Najmlađi natjecatelji su bili Tulipani sa prosječnom dobi 13 godina, a najstarija ekipa je bila ekipa Vodica koja ima najstarijeg člana Petra Mačukata sa 84 godine.

Revijalnim susretom reprezentacije lige (selektor M.Martinović) protiv “Nikad Jači” održat će se u četvrtak 31.03.2022. u prostorijama kluba i tom prigodom podijeliti trofeje. Za najboljeg ligaškog natjecatelja proglašen je Ante Lučev sa 100% učinkom. Naime, u 34 susreta ima isto toliko pobjeda.

Rekreativni turnir organizira se 9. travnja na kojeg se mogu prijaviti svi građani grada i županije. Prijave na mob. 097/667 4880 (Davor Alviž).