OBJAVA: 26.11.2019, 21:35h   •   IZMJENA: 26.11.2019, 21:35h   komentara   •     ISPIŠI

Međunarodni turnir

Zlato, srebro i bronca za Gimnastički klub Šibenik-Dalmacija u Budvi

26.11.2019, 21:35h

Proteklog vikenda Gimnastički klub Šibenik bio je vrlo aktivan i silno raspoložen u osvajanje odličja na međunarodnom natjecanju. Vrijedne ritmičarke nastupile su u Budvi, na međunarodnom natjecanju pod nazovom „Dani Budve 2019„ kojeg već dugi niz godina uspješno organizira Klub ritmičke gimnastike Budva.

Na natjecanju su sudjelovalo oko150 natjecateljica iz Srbije, Bosne i Hercegovine, ....

Boje Kluba uspješno su predstavile Sara Gojčeta Miškić, Eva Maria Kalpić i Mia Nakić, a već pomalo i tradicionalno u Šibenik su se vratili s osvojenim medaljama i mnogo prekrasnih dojmova.

U kategoriji Mini Sara Gojčeta Miškić osvojila je 1. mjesto  i  zlatnu medalju. U kategoriji mlađih kadetkinja Mia Nakić osvojila je 2. mjesto i srebrnu medalju u vježbi s obručem i Eva Maria Kalpić  osvojila je 3. mjesto  i brončanu medalju  u vježbi s obručem.

Domaćini su bili sjajni, nakon završenog natjecanja uživali su u razgledavanju Budve. Šibenske gimnastičarke nastupile su pod vodstvom svojih trenerica Ivančice Jakoliš, Nene Kulušić i Antee Lee Luketa.

Za Gimnastički klub Šibenik- Dalmacija nema predaha, idući vikend putuju na međunarodno natjecanje u Sarajevo.