OBJAVA: 20.02.2017, 16:45h   •   IZMJENA: 20.02.2017, 16:45h   komentara   •     ISPIŠI

Sjajna utakmica u Kninu

Županijski derbi pripao Kijevu: Palavra donio slavlje 16 sekundi prije kraja

Facebook Županijski derbi pripao Kijevu: Palavra donio slavlje 16 sekundi prije kraja
20.02.2017, 16:45h

Fantastična je bila utakmica između Kijeva i Crnice, dvije momčadi koje pretendiraju na prvo mjesto na kraju sezone. Na kraju su se radovali domaćini, Kninjani kojima je pobjedu donio Ante Palavra 16 sekundi prije kraja utakmice.

Crnicu je u vodstvo doveo kapetan Radman u osmoj minuti. Nije dugo trajalo to vodstvo, jer je domaći kapetan Palavra izjednačio rezultat samo minutu kasnije. A odmah potom Kijevo zabija još jednom, preko Kneževića za 2:1. Rezultat je to kojim se otišlo na odmor.

Odmah na otvaranju drugog dijela Šamija Crnici donosi izjednačenje, a isti igrač zabija i u 36. minuti, za vodstvo Crnice od 3:2. Ponovno domaćini odmah uzvraćaju, Šućur izjednačava rezultat na 3:3, a 16 sekundi prije kraja ponovno zabija Palavra za veliko kninsko slavlje.

Kijevo sad ima četiri boda više od Crnice.

II. HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA - REGIJA JUG
12. kolo, S.D. "Lovre Monti" - Knin
Nedjelja, 19.veljače 2017. godine u 18:00 sati
Gledatelja: 400
MNK "KIJEVO KNIN" - MNK "CRNICA Šibenik" - 4:3 (2:1)
Suci: Andrej Topić (Solin) i Miloslav Šimac (Split)
Delegat: Ivan Ćapin (Podbablje - Imotski)
KIJEVO: Josip Sarić, Bernard Palavra, Renato Djak Božić, Antonio Milanović, Ante Crnjac, Zvonimir Šućur, Josip Matić, Josip Radić, Anto Palavra, Ivan Jurjević, Ante Ćulum, Josip Jakovljević, Petar Knežević, Antonio Maračić, trener: Danijel Rimac
CRNICA: Robert Mišković, Josip Vukičević, Josip Bačelić, Dragan Radman, Mirko Jurjević, Nikola Pavić, Ante Mijat, Dragan Vuković, Stjepan Perišić, Marinko Šamija, Ante Kosor, Vinko Jurković, Marko Peran, Filip Radaj, trener: Boro Matan
STRIJELCI: 0:1 Radman (8′), 1:1 Palavra (9′), 2:1 Kanežević (10′), 2:2 Šamija (21′), 2:3 Šamija (36′), 3:3 Šućur (37′), 4:3 Palavra (40′)