OBJAVA: 08.03.2020, 07:18h   •   IZMJENA: 08.03.2020, 07:18h   komentara   •     ISPIŠI

U Vodicama

Facebook Naši Tići/arhiva Županijski malonogometni derbi: Šibenik 1983 u efikasnoj utakmici bolji od Heroja 2007
08.03.2020, 07:18h

Derbi 18. kola Druge hrvatske malonogometne lige – regije jug igrao se u Vodicama, gdje je domaćin – Heroji 2007 dočekao Šibenik 1983. U pravom derbiju slavili u Šibenčani rezultatom 8:5.

Vodila je momčad Andrije Bakule 3:0 na poluvremenu. Zabijali su redom Zekonjić, Žumberac i Kosor.

U drugom poluvremenu Šibenčani još povećavaju svoju prednost. Pogađa prvo Šućur potom ponovno Žumberac, a u istoj minuti i Knežević. Prvi pogodak domaćina, nešto prije Šućura, postigao je Marković. Postigli su Vodičani još četiri gola potom: preko Tina Junakovića, M. Jarmanovića, Ljubića i Radmana.

A nisu ni Šibenčani mirovali: Knežević u 39. i Milanović u 40. minuti potvrdili su njihovu pobjedu.

MNK Šibenik 1983 sad je na trećem mjestu na tablici, tri bod iza vodećeg Murtera, dok drugoplasirana Jezera imaju bod više i utakmicu manje. Vodičani su na petom mjestu.