Oglas
  1. Naslovnica
  2. Vijesti
  3. Šibenik

Pitanje tjedna-vaši odgovori

Kako se hladite po ovim vrućinama? Imbotija 'ladi , umotam se ka sarma i čekam zimu

Ilustracija
Kako se hladite po ovim vrućinama? Imbotija 'ladi , umotam se ka sarma i čekam zimu

Kako se hladite na ove nesnosne vrućine, glasilo je pitanje tjedna ŠibenikIN-a. Odgovora (i prijedloga) čitatelja bilo je svakakvih.

Oglas

Prevladavali su oni šaljivi, a bilo je i očekivanih, 'realnih' odgovora, tima klima, ventilator, more. Da budemo iskreni, nije bilo previše odgovora. Čini se da vam je bilo prevruće i za tipkanje.

U nastavku donosimo neke od odgovora naših čitatelja o tome kao se hlade po ovakvim vrućinama.

Imbotija 'ladi , umotam se ka sarma i čekam zimu

Popijete par travarica i tjelesna bude sa vanjskom temperaturom

Nikakve posebne vrućine. Ljeto je

Skineš se gol i super

Oglas

U teretani i u moru

Žujom

Ja upalim grijanje pa kad je bal nek je maskenbal

Oglas

Kako ko zna, neki i rade po toj žegi 

Klima

Ventilator spas protiv vrućina

Oglas

Čitanjem komentara

 

 

Oglas
Najnovije vijesti
1
2
3
4
5
6
Oglas
Oglas
Oglas
/ IZ KATEGORIJE