SADA ČITATE
Poznati kandidati za vlast u kvartovima: Niti jedna stranka nije se ni približila HDZ-ovoj 'vojsci' koja 'svog čov'ka' ima u svakoj nedođiji
KLJUČNE RIJEČI
izbori
gradske četvrti
          OBJAVA: 11.04.2019, 09:23h   •   IZMJENA: 11.04.2019, 09:31h   komentara   •     ISPIŠI

Izbori 28. travnja

Poznati kandidati za vlast u kvartovima: Niti jedna stranka nije se ni približila HDZ-ovoj 'vojsci' koja 'svog čov'ka' ima u svakoj nedođiji


  Ilustracija/ŠibenikIN Poznati kandidati za vlast u kvartovima: Niti jedna stranka nije se ni približila HDZ-ovoj 'vojsci' koja 'svog čov'ka' ima u svakoj nedođiji
PIŠE N.M.
11.04.2019, 09:23h

Poznati su svi kandidati za predstavnike vlasti u gradskim četvrtima i mjesnim odborima na području grada Šibenika koje biramo 28. travnja. Očekivano, najviše kandidata - u ama baš svakoj gradskoj četvrti i mjesnom odboru (ukupno 45) - ima HDZ.

 

 

 

SDP i HSU zajedno izlaze na kvartovske izbore, a predstavnike imaju u 14 gradskih četvrti i mjesnih odbora. Baš kao što su jučer i najavili, stranka 'Neovisni za Hrvatsku' na čelu koje su Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović, u Šibeniku će na izbore za članove vijeća gradskih četvrti i mjesnih odbora izići u devet 'kvartova'. 

Predstavnika u šest kvartova imaju i Hrast i Hrvatska konzervativna stranka (HKS), dok po dva predstavnika imaju u strankama Nezavisna lista Stipe Petrine (NLSP), Bandić 365, HNS liberalni demokrati i HSS. Neovisne liste birača imaju na Jadriji, u Mandalini, Dubravi kod Šibenika, Zatonu i Žaboriću.

Kompletne liste možete naći ovdje, a evo tko su nositelji liste u pojedinim gradskim četvrtima i mjesnim odborima: 

Baldekin 1; HDZ Bore Rončević, SDP i HSU Radomir Vujović

Baldekin 2, Škopinac; HDZ - Josip Alfirević, SDP i HSU - Vinko Sutlović, Neovisni za Hrvatsku- Dragan Knežević

Baldekin 3; HDZ- Ante Vrcić, SPD i HSU Nikola Rak, Neovisni za Hrvatsku – Vjekoslav Čatlak, HNS liberalni demokrati – Frane Malenica

Crnica; Bandić 365 – Marina Nakić, HDZ- Ante Nakić, SDP i HSU – Luka Kuvač

Građa; Nevisni za Hrvatsku- Zdenka Aras, HDZ- Ivana Matas

Jadrija; HDZ- Đorđe Batinica, Lista grupe birača GČ Jadrija- Ivica Ninić

Mandalina; Lista grupe birača GČ Mandalina – Mark ST. George Doodney, Hrast i HKS- Jure Barišić, HDZ- Ivica Jurković

Meterize; Neovisni za Hrvatsku- Petra Bulat, HDZ- Marinko Pulić, HSS- Milorad Mišković, SDP i HSU- Miroslav Milovac

Plišac; Hrast i HKS- Valentino Dražić-Celić, HDZ-Šime Bubica

Ražine Donje; HDZ – Ivica Pirija

Ražine; HDZ- Ante Braica, SDP i HSU- Mile Mišura

Stari grad; Neovisni za Hrvatsku – Senka Škugor, Hrast i HKS- Nenad Samaržija, HDZ- Branimir Zmijanović, HSS- Davor Živković, SDP i HSU – Krunoslav Mazalin, NLSP- Vanja Dadić 

Šubićevac; Neovisni za Hrvatsku-Vica Martinović, Hrast i HKS- Frane Šunjerga, HDZ- Ante Petričević, SDP i HSU- Križan Marinov

Varoš; Neovisni za Hrvatsku – Josip Nakić, HDZ- Domagoj Krnić, SDP i HSU – Milan Macura

Vidici; Neovisni za Hrvatsku – Jadran Baus, Hrast i HKS- Anita Troskot, HDZ- Marijo Baić, HNS liberalni demokrati – Suzana Miljak, SDP i HSU- Milenko Vukšić

Zablaće; HDZ- Branka Badžim

Boraja; HDZ- Ivan Burazer

Brnjica; HDZ- Stipe Vuković 

Brodarica; HDZ- Joško Bačelić, SDP i HSU- Dijana Pajić

Danilo Biranj; HDZ- Ante Svrčak

Danilo Kraljice; HDZ- Ante Ramadža

Danilo; HDZ- Nikica Vučenović

Donje polje; HDZ- Zlatko Grizelj

Dubrava kod Šibenika; Neovisni za Hrvatsku – Srečko Relja, HDZ- Tomo Grubišić, Lista grupe birača MO Dubrava kod Šibenika – Niko Škugor

Goriš; HDZ - Marko Labor

Grebaštica Donja; HDZ - Branko Peran

Grebaštica Gornja; HDZ - Joško Jelić

Jadrtovac; HDZ - Predrag Bumbak

Kaprije; HDZ - Dinko Jelovčić

Konjevrate; HDZ - Ivan Krnić

Krapanj;1. HDZ - Dalibor Garma

Lepenica; HDZ - Marinko Vučić

Lozovac; HDZ - Dino Slavica

Mravinca; HDZ - Ivan Papak

Perković, 1. HDZ - Zlatko Ćorić

Podine; HDZ - Marko Bilušić

Raslina; HDZ - Marko Lokas, 2. SDP i HSU - Maria Lokas

Sitno Donje; HDZ - Josip Škrapić, Kandidacijska lista grupe birača Mjesnog odbora Sitno donje- Ante Rakić

Slivno; HDZ - Velimir Celić

Vrpolje; HDZ - Ivana Spahija, HKS i HRAST - Ivo Plenča

Vrsno; HDZ - Tomislav Budimir

Zaton; Kandidacijska lista grupe birača Mjesnog odbora Zaton - Boris Dukić, 2. HDZ - Šime Martinović, 3. SDP i HSU - Jelena Matulović Ćaleta

Zlarin;  HDZ - Antoni Biberica, SDP i HSU - Tomislav Kranjac

Žaborić; HDZ - Špiro Šumera, Kandidacijska lista grupe birača Mjesnog odbora Žaborić - Amir Shihabi

Žirje; Bandić Milan 365 Stranka rada i solidarnosti - Anton Dobra, HDZ - Emir Berbić,  Nezavisna lista Stipe Petrina - Ivan Dobra

 

 

 

Komentari na članak:


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.

  PRETHODNI ČLANAK

SLJEDEĆI ČLANAK