Provjerite uvjete

Pridruži se timu Radio Šibenika: Prijavi se za posao voditelja marketinga!

Šibenik   |   Autor: Š.I.   |   18.06.2022 u 11:21

Županijski radio Šibenik iza sebe ima 54 godine djelovanja i za to vrijeme postao je glavni javni medijski servis na području Šibensko-kninske županije. Traže kreativne, ambiciozne ljude, ovoga puta, konkretno, voditelja marketinga.

Danas, baš kao i svih prethodnih godina, Raadio Šibenik svjedoči i pravodobno informira o svim važnim gospodarskim, političkim, kulturnim, sportskim i  drugim društvenim događanjima na području županije. Okosnicu programa danas čine kratke, brze i pravodobne informacije i javljanja s terena, koje slušateljima u realnom vremenu donose sve važne, zanimljive i korisne informacije. Posebnu kvalitetu programu daju i gostovanja osoba iz svih područja života, specijalizirane emisije koje obrađuju najaktualnije teme, te svakodnevni kontakti sa slušateljima.

Program Županijskog radio Šibenika danas je brz, dinamičan, informativan, edukativan, zabavan - baš onakav kako to zahtijeva vrijeme u kojem živimo. Unatoč brojnosti ostalih medija, posebno internetskih portala, Županijski radio Šibenik ostao je medij koji se sluša i kojem se vjeruje.

Poseban dio programa je glazba, koja je oduvijek bila jedan od zaštitnih znakova Županijskog radio Šibenika, a glazbeni izbor kreće se od svevremenskih klasika do najnovijih domaćih i stranih hitova.

Namjera nam je, poštujući do sada stečene vrijednosti,  i dalje kvalitetnim programom doprinositi iznimnom značaju koji Županijski radio Šibenik ima u lokalnom informativnom prostoru. Prepoznati smo kao partner brojnih udruga i institucija.

Kako bismo nastavili graditi i širiti naše djelovanje kako u eteru tako i u lokalnoj zajednici tražimo kreativne, ambiciozne ljude koji nam u tome mogu pomoći svojim vještinama i idejama.

Voditelj prodaje/marketinga (m/ž)

Rok prijave: 27.06.

Poslodavac:Radio Šibenik d.o.o.

Web: radiosibenik.hr

Opis poslova:

- samostalno vođenje prodaje

- suradnja s postojećim klijentima(lokalnim institucijama, tvrtkama, agencijama) i pronalazak novih

- sastavljanje ponuda, ugovora, izdavanje računa i popratne dokumentacije

 -osmišljavanje promotivnih aktivosti i reklamnih spotova

-priprema i praćenje kampanja/sponzorstava te njihova evaluacija

Uvjeti:

Stručna sprema: SSS, VŠS, VSS, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Stručni specijalist

-radno iskustvo na istim ili sličnim poslovma

-komunikativnost,

-poznavanje rada: Word, Excel, Power Point, Outlook

-poželjna vozačka dozvola B kategorije

-poželjno iskustvo u social media marketingu

Prijave na:posao@radiosibenik.hr

// RADOVI U TIJEKU

Zbog kvara na cjevovodu do 12 sati vode neće imati potrošači u Rogoznici, na obali Kneza Domagoja, Podglavičkoj i Zagrebačkoj ulici.

  28.03.2024

Zbog kvara na cjevovodu do 13 sati vode neće imati potrošači u ulici Ante Šupuka.

  27.03.2024