Kraj sezone za šibenske malonogometaše

Crnica bez prvog povijesnog finala: Makarani slavili u završnici treće utakmice

Sport   |   Autor: Š.I.   |   15.05.2021 u 08:53

Facebook Naši tići/arhiva
Malonogometaši Crnice nisu uspjeli doći do prvog, povijesnog finala Prvenstva Hrvatske. U trećoj, odlučujućoj utakmici Novo vrijeme Apfel slavilo je u Makarskoj rezultatom 3:1 i to u samoj završnici utakmice.

Neizvjestan je bio susret šibenskih i makarskih malonogometaša, susret koji je odlučivao o drugom finalistu domaćeg prvenstva.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo golova, već početkom nastavka Jelavić je Makarane doveo u vodstvo. Dugo je taj rezultat stajao na semaforu, sve do 35. minute kad je Matijević izjednačio rezultat.

No, vrlo kratko Crnica je mogla uživati u tom rezultatu. Bajrušović je u istoj minuti opalio iz daljine, vratar Bilić nije najbolje reagirao i lopta je završila u mreži, za novo vodstvo domaće momčadi.

U završnici Crnica je krenula na sve ili ništa, kapetan Vuković bio je u ulozi golmana-igrača, ali jedna pogreška rezultirala je novim golom domaćina za potvrdu pobjede i plasman u finale, odnosno kraj šibenskih snova o ispisivanju još jedne stranice klupske povijesti.

NOVO VRIJEME APFEL – CRNICA 3:1 (0:0)

Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Ivan Mujan
Treći sudac: Goran Duvnjak
Četvrti sudac: Mario Budimir
Delegat: Mišel Kvesić

NOVO VRIJEME APFEL: Jakša Herceg, Mate Vuković, Josip Brkić, Toni Jelavić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Karlo Antunović, Gabrijel Lasić, Roko Gašpar, Rodrigo Perreira Dos Santos, Sven Horvath, Filip Bašković, trener: Teo Strunje

CRNICA: Franko Bilić, Vicenco Ćaleta-Car,  Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Saša Subotić, Roko Burčul, Nikola Matijević, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Ivan Đaković, trener: Mladen Perica

STRIJELCI: 1:0 Jelavić (22′), 1:1 Matijević (35′), 2:1 Bajrušović (35′), 3:1 Bajrušović (37′)