OBJAVA: 06.07.2018, 18:37h   •   IZMJENA: 06.07.2018, 18:37h   komentara   •     ISPIŠI

Bravo, dečki!

Facebook/Croatian tennis Franko Škugor i Dominic Inglot nakon drame u pet setova prošli u osminu finala Wimbledona
PIŠE Š.I.
06.07.2018, 18:37h

Nakon velike borbe, 15. nositelji trećeg Grand Slam turnira ove sezone Wimbledona, Dominic Inglot i Franko Škugor, izborili su osminu finala pobjedom nad Marcelom Demolinerom i Santiago Gonzalezom.

Nakon vise od tri sata velike borbe u pet setova, Škugor i Inglot svladali su kombinaciju Demoliner/S.Gonzalez rezultatom 6:3, 4:6, 7:6, 2:6, 6:2.

Po jedan break na početku i kraju prvog seta bio je dovoljan našoj kombinaciji za osvajanje istog, da bi jedan oduzeti servis Španjolca kod rezultata 3:3 u drugom setu donio izjednačenje.

U tie-breaku rezultatom 7-5, 15. nositelji Škugor i Inglot ponovno su poveli. Međutim, s dva oduzeta servisa u četvrtom setu Demoliner i Gonzalez ponovno izjednačuju te odvode meč u peti set.

A u tom odlučujućem setu, naša kombinacija napravila je dva breaka te zasluženo prošla dalje.