OBJAVA: 11.03.2019, 08:38h   •   IZMJENA: 11.03.2019, 08:46h   komentara   •     ISPIŠI

Izborila nastup na Europskoj univerzijadi

Karmela Makelja pomela konkurenciju i osvojila zlato na prvenstvu Hrvatske

PIŠE Š.I.
11.03.2019, 08:38h

Karmela Makelja osvojila je zlatnu medalju u konkurenciji do 56 kilograma na kickboxing prvenstvu Hrvatske održanom u Osijeku.

Iz šibenskog Dalmatina nastupila je Karmela Makelja u konkurenciji do 56 kg i osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju.

U polufinalnoj borbi pobijedila je Saru Matošević iz Zagreba, a u finalnoj Anu Filipović iz Ivanić Grada.

Ovim naslovom Karmela je izborila nastup na EUSA Combat Chapionship – Europske univerzijade u borilačkim sportovima koja će se održati u kolovozu, a na kojoj će nastupiti studenti s europskih sveučilišta.

Na kickboxing prvenstvu Hrvatske po K-1 pravilima nastupilo je 125 natjecatelja iz 53 kluba.