SADA ČITATE
Mali karataši iz Okita pobrali medalje na međunarodnom turniru: Sudjelovalo 595 natjecatelja iz šest zemalja
KLJUČNE RIJEČI
Okit
Vodice
          OBJAVA: 24.09.2019, 12:01h   •   IZMJENA: 24.09.2019, 12:05h   komentara   •     ISPIŠI

Turnir u Čitluku

24.09.2019, 12:01h

Članovi karate kluba ’Okit’ iz Vodica osvojili su pet medalja na Međunarodnom karate turniru 19. DBG Open u Čitluku kod Međugorja.

Srebrnu medalju osvojio je Duje Theo Savić u kategoriji mlađi kadeti + 55 kg, dok su brončane medalje osvojili Toni Gulam u kategoriji dječaci 11 godina – 50 kg, Gabrijela Grubelić u kategoriji 8-9 godina - 32 kg, Elin Ianachi Ćopić 8-9 godina + 36 kg i Ela Adžaga u kategoriji 10 godina -30 kg.

Na turniru je nastupilo ukupno 595 natjecatelja iz 43 kluba iz šest država.

Spomenimo, turnir se održava u sklopu manifestacije dana berbe grožđa, zbog čega i naziv DBG.