OBJAVA: 27.04.2019, 16:50h   •   IZMJENA: 27.04.2019, 16:50h   komentara   •     ISPIŠI

U-9 Prvenstvo Hrvatske

Odlične vijesti iz Pazina: Mladi šibenski i drniški košarkaši u borbi za naslov prvaka!

27.04.2019, 16:50h

S istarskog poluotoka, iz Pazina, i dalje stižu sjajne vijesti s državnog prvenstva U-9 u mini košarci. I Škola košarke Dražen Petrović i drniški DOŠK osvojili su prva mjesta u svojim skupinama i sutra će se boriti za naslov prvaka Hrvatske!

Nove dvije pobjede ostvarila je momčad Zorana Huljeva ove subote. Prvo su s 29:12 pobijedili Novi Zagreb Bosco, a potom s 38:8 Olivu Vodnjan.

Sve četiri pobjede upisali su i mladi Drnišani, među ostalim pobijedili su i Cedevitu, te će sutra također igrati polufinale.

Ne igraju međusobno, jer su i jedni i drugi sa stopostotnim učinkom osvojili prvo mjesto u skupini. A to onda znači da će jedni od njih sigurno igrati i u finalu.

Navijamo da i jedni i drugi i u nedjelju nastave s pobjedama, pa da imamo naše finale u Pazinu.