OBJAVA: 09.11.2011, 16:29h   •   IZMJENA: 09.11.2011, 16:29h   komentara   •     ISPIŠI

Jadran - Šibenik 11:8

Poraz od splitskog Jadrana

PIŠE Šibenik IN
09.11.2011, 16:29h

U prve dvije četvrtine susreta momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, te nitko nije poveo drastičnom razlikom.

U susretu 7.  kola TJVL Splitski Jadran ugostio je momčad Šibenika. U prve dvije četvrtine susreta momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, te nitko nije poveo drastičnom razlikom. Na vratima Jadrana odličan je bio Neno Kačić, dok Jukića nije išlo najbolje.  U trećoj četvrtini domaćini bježe s minimalne prednosti lobom Luke Vukića te je rezultat 6:4. No tada Šibenčani ne posustaju nego se vraćaju na 7:6.  Tada domaćini rade veliku prednost, prvo Divković s igračem više, a potom su pogodili Ivanković i Vukić, te domaćini u posljednju četvrtinu ulaze rezultatom 10:6.  U 4. četvrtinu otvara Santini pogotkom s krila, a potom uspješan je bio i Šarić.  Nakon par prilika koje Šibenčani nisu realizirali, Rabadan s 2. metra postiže pogodak za Jadran, te je rezultat do kraja susreta ostao 11:8.

Nakon utakmice kratak komentar dao nam je Andrija Vlahović: “Imali smo svojih prilika koje nismo iskoristili, uz to suđenje je bilo na njihovoj strani. Borili smo se, dali sve od sebe ali nije išlo… Opet! Sada imamo 2 tjedna za pripremit se za utakmicu s neugodnim POŠK-om u Splitu, a 23. nam Jadran dolazi u Šibenik na četvrtfinalnu utakmicu Kupa Hrvatske gdje je zagarantiran dobra utakmica.”