Bez postignutog gola

Nakon teškog poraza protiv Mladosti, vaterpolistice Viktorije očekuje borba za 3. mjesto u prvenstvu

Vaterpolo   |   Autor: G.M.   |   08.05.2023 u 14:20

Facebook/ŽVK Viktoria
U uzvratnoj utakmici polufinala doigravanja 1. ŽHVL, šibenska Viktoria poražena je u Zagrebu od domaće Mladosti sa 21:0 (7:0, 5:0, 3:0, 6:0). Iako je u prvom šibenskom susretu razlika bila dosta manja (7:14), a igra solidna, Mladost je u Zagrebu pokazala punu snagu te sa ukupnih 35:7 uvjerljivo prošla u finale, gdje će je čekati Jadran. Viktoriju će u borbi za 3. mjesto čekati POŠK 1937.

Pisati o toku utakmice koja je završila 21:0 bilo bi bespredmetno, no spomenimo da je u drugom poluvremenu bio period igre od punih 7 minuta u kojem nije postignut nijedan pogodak.

Šibenčanke su uspjele uputiti samo 12 udaraca na gol, nijednom uspješno, a i u obrani se dosta mučilo, uz tek 6 obrana šibenske vratarke. Našim sirenama želimo više sreće u borbi za 3. mjesto protiv Splićanki.

MLADOST: Latica Medvešek, Lucija Brkičić 1, Aurora Stipanov, Elena Crnički 5, Dina Lordan 4, Matea Skelin 3, Nika Alfirević, Ria Glas 3, Petra Bukić 1, Tonka Rogulj 1, Lidija Crnički, Dora Kangler 2, Sara Frketić, Linda Božan 1, trener Mia Šimunić

VIKTORIA: Andrea Marić, Anđela Dugopoljac, Ana Desnica, Hana Mijat, Lucia Benat, Kiara Jakelić, Danijela Ćaleta, Tonina Vlahov, Gabrijela Dugopoljac, Matija Bumbak, Sara Vucelić, Marcela Lovrić-Caparin, Nora Prelević, Korina Jureša, trener Josip Petković