OBJAVA: 03.11.2019, 03:50h   •   IZMJENA: 03.11.2019, 03:50h   komentara   •     ISPIŠI

U Crnici

Niz vaterpolista Solarisa traje i dalje: Ni Vojvodina im nije mogla ništa

Facebook VK Solaris Niz vaterpolista Solarisa traje i dalje: Ni Vojvodina im nije mogla ništa
03.11.2019, 03:50h

U osmom kolu A2 Triglav vaterpolske lige vaterpolisti šibenskog Solarisa upisali su i osmu pobjedu. U Crnici su s 12:9 pobijedili Vojvodinu.

Sjajan niz šibenskih vaterpolista traje i dalje. Novi trijumf upisali su protiv momčadi iz Novog Sada na svom bazenu.

Vrlo brzo riješio je Krekovićev sastav sve dileme oko pobjednika u Crnici. S 4:1 dobili su Šibenčani prvu četvrtinu, a do poluvremena rezultat je bio 7:1.

Drugo poluvrijeme bilo je rutinsko odrađivanje posla, vodstvo i pobjeda niti u jednom trenutku nisu bili upitni.

S tri gola Nikola Štrkalj bio je najefikasniji domaći igrač. Po dva gola postigli su Malenica, Vlahović i Pelicarić, a po jedan Herceg, Koprčina i Kovačić.

Solaris i Radnički i dalje su vodeći dvojac na tablici, s maksimalnim učinkom. Šibenskim vaterpolistima slijedi gostovanje kod Zemun Bosala, a onda 16. studenog i veliki derbi protiv Radničkog u Crnici.