OBJAVA: 30.03.2015, 13:24h   •   IZMJENA: 30.03.2015, 13:24h   komentara   •     ISPIŠI

Deseto kolo Prve B lige

Poraz u domaćem bazenu: Vaterpoliste Šibenika pobijedio Jadran iz Kostrene

arhiva Poraz u domaćem bazenu: Vaterpoliste Šibenika pobijedio Jadran iz Kostrene
30.03.2015, 13:24h

Vaterpolisti Šibenika doživjeli su treći poraz u sezoni. Sinoć ih je na bazenu u Crnici s 13:9 pobijedio Jadran iz Kostrene.

Poslije efikasne prve četvrtine gosti su vodili s 4:3. Samo jedan gol Šibenika, a tri momčadi iz Kostrene u drugoj četvrtini značila su da gosti imaju vodstvo od tri razlike na poluvremenu – 7:4.

Po dva gola postižu i jedni i drugi u trećoj dionici igre, a zadnju četvrtinu, kao i prvu dobivaju gosti, identičnim rezultatom od 4:3, što im i donosi konačnu pobjedu od 13:9.

Trostruki strijelac u redovima Šibenika bio je Nikola Milardović, dok je na drugoj strani čak pet postigao Marko Popović.

Šibenik je trenutno na šestom mjestu na tablici sa 18 bodova, a u sljedećem kolu gostuje u Zagrebu.