OBJAVA: 12.05.2018, 21:42h   •   IZMJENA: 12.05.2018, 21:42h   komentara   •     ISPIŠI

Prva utakmica za peto mjesto

Riječko Primorje pobijedilo Solaris u Crnici, uzvrat je u srijedu na Kantridi

U prvoj utakmici doigravanja za peto mjesto u hrvatskom prvenstvu, vaterpolisti Solarisa poraženi su u Crnici od Primorja rezultatom 13:9.

Natko Duvnjak/arhiva Riječko Primorje pobijedilo Solaris u Crnici, uzvrat je u srijedu na Kantridi
12.05.2018, 21:42h

Već u prvom poluvremenu Riječani su riješili sve dileme oko pobjednika. Prvu dionicu igre dobili su s 4:1, a prednost su povećali do poluvremena.

U trećoj četvrtini i Šibenčani i gosti postigli su po dva gola, da bi u golijadi u završnoj četvrtini domaći vaterpolisti zaostatak uspjeli smanjiti za jedan gol, na konačnih minus četiri.

Četiri gola postigao je Vlahović, dva Pelicarić, a po jedan Komadina, Petković i Kinturashvili.

Uzvratna utakmica igra se u srijedu u Rijeci.