OBJAVA: 03.10.2019, 07:13h   •   IZMJENA: 03.10.2019, 07:13h   komentara   •     ISPIŠI

Dvije pobjede i poraz

Solaris osigurao nastavak natjecanja u Kupu: Na turniru u Crnici drugi

VK Solaris Solaris osigurao nastavak natjecanja u Kupu: Na turniru u Crnici drugi
03.10.2019, 07:13h

Kvalifikacijski turnir Kupa Hrvatske igrao se proteklih dana u šibenskoj Crnici. Vaterpolisti Solarisa s dvije pobjede i jednim porazom osvojili su drugo mjesto i osigurali nastavak natjecanja u Kupu.

Turnir je momčad Joška Krekovića otvorila pobjedom nad Siscijom 17:5, a prvo ime susreta s čak šest golova bio je Roko Pelicarić.

Identičan broj golova postigli su šibenski vaterpolisti i u drugom kolu. U jutarnjem terminu u Crnici su pobijedili Medveščak – 17:10.

U trećem kolu poraženi su od riječkog Primorja EB rezultatom 17:14, a igrali su u dosta izmijenjenom sastavu.

Osvajanjem drugog mjesta osigurali su četvrtfinalni turnir Kupa Hrvatske koji će se igrati u Dubrovniku.

A već ovog petka čeka ih u Crnici susret trećeg kola Regionalne lige protiv Zadra 1952.