OBJAVA: 07.03.2020, 19:40h   •   IZMJENA: 07.03.2020, 19:40h   komentara   •     ISPIŠI

Zadnje kolo A2 Triglav vaterpolo lige

Solaris slavio u Novom Sadu: Koprčina i Pelicarić 'torpedirali' Vojvodinu

Facebook VK Solaris Solaris slavio u Novom Sadu: Koprčina i Pelicarić 'torpedirali' Vojvodinu
07.03.2020, 19:40h

Vaterpolisti Solarisa pobjedom su zaključili ovogodišnje izdanje A2 Triglav vaterpolske lige. Slavili su na gostovanju kod Vojvodine rezultatom 16:11.

Nakon jučerašnje odluke Upravnog odbora lige o proširenju A1 lige, odnosno činjenici da će i bez kvalifikacija sljedeće sezone igrati u višem rangu, vaterpoliste Solarisa čekao je još dvoboj u Novom Sadu. I odradili su ga maksimalno korektno upisavši novu pobjedu.

Nakon 3:3 u prvoj četvrtini šibenski su se vaterpolisti  do poluvremena odvojili na četiri gola prednosti. Vrlo efikasno bilo je drugo poluvrijeme.

Ali domaćini nisu uspjeli niti u jednom trenutku ugroziti pobjedu Solarisa. Najefikasniji dvojac bili su Koprčina s pet i Pelicarić s četiri gola.

Vlahović je mrežu protivnika tresao tri puta, Bulat dva puta, a Štrkalj i Mudražija po jedan put.