OBJAVA: 04.10.2020, 08:25h   •   IZMJENA: 04.10.2020, 08:25h   komentara   •     ISPIŠI

Slavili s 14:7

Solaris u novu sezonu krenuo pobjedom: U Crnici bolji od Medveščaka

VK Solaris/arhiva Solaris u novu sezonu krenuo pobjedom: U Crnici bolji od Medveščaka
04.10.2020, 08:25h

Vaterpolisti šibenskog Solarisa uvjerljivom su pobjedom krenuli u novu sezonu. Na svom su bazenu u Crnici s 14:7 pobijedili zagrebački Medveščak.

Prvu dionicu igre dobili su Šibenčani s 2:1. Ali do poluvremena prednost Mareljine momčadi značajno je porasla, došli su do plus pet (7:2).

I u drugom poluvremenu bili su za gol uspješniji od Zagrepčana u svakoj od četvrtina, za konačnih plus sedam.

Pelicarić s četiri i Koprčina s tri gola bili su najefikasniji u šibenskim redovima. Stahor je poentirao dva puta, a Penava, Herceg, N. Štrkalj, Kreković i Erak po jedan put.