Novi poraz

Solarisu i dalje prijeti ispadanje iz Regionalne lige: I Šabac bolji

Vaterpolo   |   Autor: G.M.   |   27.11.2022 u 17:04

VK Šabac
Protiv ekipe od koje su izgubili i u Europi, vaterpolisti Solarisa upisali su i peti poraz u Premier regionalnoj ligi, a treći u Zagrebu. Šabac je bio bolji sa 13:7 (4:1, 3:2, 4:1, 2:3).

Nakon manje od 6 minuta Šabac je imao riješenu utakmicu, odnosno vodstvo od 4:0. Do kraja četvrtine smanjio je Burburan. Nakon toga je uslijedilo novih 5 minuta bez šibenskog gola, a do kraja poluvremena bilo je 7:3 za ekipu iz Srbije.

Kao i u prethodne dvije, i treću četvrtinu Solaris otvara sa 5 i po minuta bez gola pa Šabac odlazi na velikih 11:3, što su Šibenčani samo ublažili do kraja.

SOLARIS: Marin Šparada, Paolo Jakovčević 1, Vice Erak, Luka Rak, Petar Čondić Kadmenović 1, Domagoj Butić, Karlo Kreković, Toni Radan, Jerko Penava 4, Borna Sirovec, Noa Burburan 1, Toni Šparada, Lucian Štrkalj, Šimun Brajković
ŠABAC: Stefan Živojinović, Mitar Maraš, Nikola Marković 1, Mihajlo Repanović, Ivan Koptsev, Nikita Krug 1, Andrej Barać 2, Petar Stanić 1, Marko Tubić 3, Kristijan Šulc 1, Ognjen Stojanović 1, Timur Shaikhutdinov 3, Pavle Gavrilović, Nebojša Toholj

Solaris je tako i dalje u očajničkoj potrazi za barem jednom ekipom koju će pobijediti ove sezone. Iz Premier regionalne lige posljednji ispada u A1 regionalnu ligu (drugi regionalni rang), predzadnji igra kvalifikacije.

Sljedeću utakmicu i novi težak izazov igrači Solarisa imaju u petak, kada u domaćem prvenstvu u Crnicu dolazi Jadran.

Tablica (svi imaju 5 odigranih utakmica)