OBJAVA: 20.10.2018, 22:02h   •   IZMJENA: 20.10.2018, 22:02h   komentara   •     ISPIŠI

Drugo kolo A2 Triglav lige

Drugu pobjedu ostvarili su ove subote vaterpolisti Solarisa. I to ponovno vrlo uvjerljivu. Sa 17:5 slavili su na gostovanju kod Cattara, a u strijelce su se upisali svi igrači, osim V. Eraka.

Facebook VK Solaris Vaterpolisti Solarisa nastavljaju u sjajnom ritmu: Vrlo uvjerljivo porazili Cattaro
20.10.2018, 22:02h

Ambiciozni Šibenčani od starta su pokazali s kakvim su ambicijama doputovali. Prvu su četvrtinu dobili s 5:0 i tako utakmicu usmjerili u pravcu u kojem su i željeli. Na poluvremenu bilo je 8:2, a prednost je rasla i u drugom poluvremenu, do konačnih +12.

Po tri gola postigli su Vlahović i Bušelić, po dva Štrkalj i Begović, a po jedan Malenica, K. Erak, Bulat, Lipar, Koprčina i Kreković. Vratar Šparada zaustavio je 16 udaraca protivničkih igrača.

Solaris je vodeća momčad A2 Triglav vaterpolske lige, a u sljedećem kolu u Crnici će ugostiti Zadar 1952.