OBJAVA: 21.09.2019, 21:22h   •   IZMJENA: 21.09.2019, 21:22h   komentara   •     ISPIŠI

Uvertira u uzbudljiv tjedan

VK Solaris Vaterpolisti Solarisa raspucani na startu prvenstva: S +12 u Crnici pobijedili Cattaro
21.09.2019, 21:22h

U prvom kolu A2 Triglav Jadranske lige vaterpolisti Solarisa u Crnici su ostvarili vrlo uvjerljivu pobjedu. Sa 16:4 pobijedili su crnogorski Cattaro.

Momčad Solarisa, koja je podosta promijenjena u odnosu na prošlu sezonu, pet je puta tresla mrežu Crnogoraca u prvoj dionici igre. A primili su samo dva gola u istom razdoblju.

Do poluvremena prednost je momčad Joška Krekovića poduplala, da bi u drugom poluvremenu odigrali toliko sjajno da gostima nisu dozvolili da postignu niti jedan gol u trećoj i četvrtoj četvrtini.

Trostruki strijelci bili su Herceg, Vlahović i Mudražija, po dva su gola postigli Pelicarić i Koprčina, dok su Erak, Štrkalj i Sabioni po jednom tresli mrežu protivnika.

Pred Solarisom je vrlo uzbudljiv tjedan. Prvo ih čeka prvenstveno gostovanje kod Primorja u Rijeci, a od petka i nedjelje u Crnici se igra drugi kvalifikacijski turnir LEN Euro Kupa.