OBJAVA: 09.02.2019, 19:24h   •   IZMJENA: 09.02.2019, 19:24h   komentara   •     ISPIŠI

Drugi dio regionalne A2 lige

Vaterpolisti šibenskog Solarisa ostvarili su još jednu pobjedu. U prvom kolu drugog dijela regionalne A2 lige, skupini 'za prvaka', Šibenčani su s 13:6 pobijedili Vojvodinu u Crnici.

Facebook VK Solaris Vaterpolisti Solarisa sigurni u Crnici: Protiv Vojvodine nastavili pobjednički niz
09.02.2019, 19:24h

Nastavili su tako igrači Joška Krekovića put prema zacrtanom cilju, a to je osvajanje prvog mjesta i plasman u A1 ligu.

S 4:3 šibenski su vaterpolisti dobili prvu dionicu igre, a do poluvremena su svoju prednost povećali na dva gola.

Nastavak je bio još bolji za Solaris. Odlična se obrana igrala o čemu jasno svjedoči samo jedan gol gostiju u drugom poluvremenu. Šibenčani su ih pak postigli šest što im je donijelo i konačnih plus sedam.

Vlahović je postigao četiri gola, Komadina i Erak po dva, a po jedan Begović, Pelicarić, Bulat, Lipar i Kreković.