Prvi gol zabili u pretposljednjoj minuti poluvremena

Visok poraz vaterpolista Solarisa: Riječko Primorje uspješnije u Crnici

Vaterpolo   |   Autor: ŠibenikIN   |   06.11.2022 u 07:31

Vaterpolisti Solarisa doživjeli su visok poraz u svojoj Crnici u četvrtom kolu Prvenstva Hrvatske. Uspješnije je bilo riječko Primorje koje je slavilo rezultatom 7:2.

Iste su momčadi nedavno igrale u Crnici. Taj je susret završen bez pobjednika što je Šibenčanima bilo dovoljno za plasman na Final four Kupa.

Ovog puta Riječani su vrlo brzo trasirali put prema svojoj pobjedi. S 2:0 dobili su prvu četvrtinu, a vrlo brzo potom poveli su i s 5:0. Šibenčani su u napadu malo toga uspijevali. O tome dovoljno govori podatak da su prvi gol postigli u posljednjoj minuti poluvremena.

Neefikasnost u napadu nastavila se i u drugom dijelu. Momčad Jure Marelje postigla je samo jedan gol u trećoj dionici igre, a u četvrtoj niti jedan. Doduše, ni gosti nisu bili previše efikasni u tom razdoblju igre, ali za njih to nije bio problem jer su veliku prednost stekli u prvom poluvremenu.

Jedine pogotke u šibenskim redovima u ovoj utakmici postigli su Vice Erak i Petar Čondić Kadmenović.