OBJAVA: 17.11.2017, 19:56h   •   IZMJENA: 17.11.2017, 20:01h   komentara   •     ISPIŠI

Mlađe kategorije HNK Šibenika

Ovog su tjedna tri kategorije HNK Šibenika igrale utakmice Kupa Hrvatske. Juniore je iz daljnjeg natjecanja eliminirao splitski Hajduk, dok su pioniri i kadeti bili uspješni protiv biogradskog Primorca.

Facebook Naši Tići Juniori ispali iz Kupa, pioniri uvjerljivi u Biogradu, A. Đaković kadetima osigurao prolazak
17.11.2017, 19:56h

Juniori su u sklopu Kupa dočekali na Šubićevcu Hajduk iz Splita. Prvo poluvrijeme je završilo s prednosti gostiju od 1-0, a Šibeniku je izjednačenje donio Roko Čvrljak početkom drugog poluvremena. Ipak, Hajduk do kraja postiže još četiri gola i ostvaruje visoku pobjedu od 5-1 i plasman u daljnji ždrijeb.

Pionire i kadete je volja ždrijeba poslala u goste Primorcu iz Biograda na Moru. Pioniri su ostvarili sigurnu pobjedu od 5-0, po dva gola su postigli Festim Shatri i Ivan Laća, a jedan je dodao Niko Rak.

Utakmica kadeta je završila s nepopularnih 0-0, a u lutriji kaznenih udaraca Šibenik je ostvario pobjedu od 5-4. Posebno se istaknuo vratar Šibenika Antonio Đaković koji je sačuvao svoju mrežu netaknutom u regularnom dijelu, zatim sigurno realizirao kazneni udarac i onda obranio dva kaznena udarca igračima Primorca i tako odveo svoju ekipu u sljedeće kolo hrvatskog Kupa.