OBJAVA: 22.04.2018, 22:38h   •   IZMJENA: 22.04.2018, 22:38h   komentara   •     ISPIŠI

U Šibeniku

'Nebo' na prvom Kolu regije Jug u ritmičkoj gimnastici osvojilo zlato u grupnoj vježbi

Ove nedjelje je u Šibeniku održano prvo kolo regije Jug u ritmičkoj gimnastici, za plasman na državno prvenstvo i završnicu Kupa Hrvatske. Boje najmlađeg šibenskog kluba Nebobranile su u individualnom programu Eva Sršen (mini kategorija), Marta Miškić (kadetkinja), Nikolina Juraga (juniorka) i u grupnoj vježbi Tonka Rupić, Nela Paić, Viktorija Copić, Sara Skert i Ema Šapina.

22.04.2018, 22:38h

U konkurenciji od dvadeset djevojčica Eva Sršen osvojila je peto mjesto u vježbi bez rekvizita, Marta Miškić u vježbama s loptom i obručem petnaesto i Nikolina Juraga osmo mjesto.

U grupnoj vježbi mini kategorije Tonka Rupić, Nela Paić, Viktorija Copić, Sara Skert i Ema Šamina osvojile su prvo mjesto i zlatnu medalju, te pehar za istu izvedbu!

Drugo kolo Regije Jug održat će se za mjesec dana, zbroj oba dva kola donijet će djevojčicama do dvanaestog mjesta plasman na Završnicu Kupa u lipnju.

- Djevojčice su izvrsno odradile svoje vježbe, kaže trenerica Dragica Gulin.