Tiskano izdanje ŠibenikIN-a
br. 44 | Rujan 2014

Tiskano izdanje ŠibenikIN-a   Distribucijska mjesta  
Nagrade najzaslužnijima

FOTO Antonija Mišura i Ivan Zoričić naj sportaši u županiji

Košarkašica Jolly JBS-a Antonija Mišura i Ivan Zoričić iz Karate kluba Drniš najbolji su sportaši Šibensko-kninske županije za 2011. godinu, a zajedno s brojnim uspješnim sportašicama i sportašima jutros su na svečanosti u šibenskoj Gradskoj vijećnici dobili priznanja i nagrade

  FOTO: ines Rudan

Košarkašica Jolly JBS Šibenik Antonija Mišura te član Karate kluba Drniš Ivan Zoričić proglašeni su danas najboljim sportašima u županiji na svečanoj dodjeli nagrada najzaslužnijim sportašima i sportskim djelatnicima koje tradicionalno svake godine dodjeljuje Šibensko-kninska županija.

Drugom nagradom među najboljim sportašicama okitila se Antonija Radić iz Atletskog kluba Sv. Ante iz Knina, dok je na trećem mjestu talentirana plivačica Lucija Jurković Periša iz PK Šibenik. Drugi najbolji sportaš je Anto Palavra iz Malonogometnog kluba Kijevo Knauf iz Knina, a na trećem mjestu je Mate Mrva iz KK JB Šibenik.

Antonijine cure iz KK Jolly JBS Šibenik proglašene su najboljom ženskom ekipom, slijede ih plivačice iz PK Šibenik, a na trećem mjestu su rukometašice iz RK Knin.

Najbolja muška momčad ove godine je dvojac sa Veslačkog kluba Krka Šibenik, kojeg čine Ivica Ban, Leonard Šare i Niko Slavica.

Na drugom mjestu je Malonogometni klub Kijevo Knauf iz Knina, a na trećem mjestu su košarkaši Jolly JB Šibenik.

Priznanja su uručena i trojici zaslužnih sportskih djelatnika: Srećku Živkoviću (Šport za sve, Živković), Zoranu Zoričiću iz Karate kluba Drniš, Draženu Lasiću iz Atletskog kluba Sveti Ante Knin te Mili Petkoviću iz HNK Šibenik.

Nagradu za sportsko dostignuće dobio je Vinko Oroz iz odbojkaškog kluba Knin 95.

Priznanja su uručena i najmlađim sportskim nadama šibensko – kninske županije:

Matea Matošin (Vaterpolski klub Viktorija Šibenik), Krešimir Bagić (Odbojkaški klub Šibenik), Marcela Tolja (Gimnastički klub Šibenik), Franko Škugor (Auto-karting klub Šibenik), Martina Skelin (Plivački klub More Šibenik), Ivan Rakić (Plivački klub Šibenik), Lucija Juras (Košarkaški klub Jolly JBS Šibenik), Andrija Šupe, Bruno Čvrljak, Filip Kendeš (Veslački klub Krka Šibenik), Nardo Vladić, Iris Kovač, Lucija Mileta (Karate klub Šibenik), Marko Mihaljević (Karate klub Drniš), Luka Božac (Karate klub Okit Vodice), Luka Kulušić (Hrvački klub Šibenik), Ivan Roca, Duje Čaleta-Car, Marin Jakoliš (Nogometni klub Šibenik), Ivan Malenica, Toni Šparada (Vaterpolski klub Šibenik), Karlo Petković (Košarkaški klub Jolly Jadranska banka Šibenik), Ivan Spahija (Košarkaški klub Dražen Petrović Šibenik), Valentina Šarin (Odbojkaški klub Šibenik), Franko Kalpić (Građanski košarkaški klub Šibenik), Slaven Janković, Matea Jelić, Matea Serdarušić (Taekwondo klub Knin), Adriana Jelovčić, Petra Gabre (Veslački klub Dupin Tisno), Vice Jurišić (Veslački klub Krka Šibenik), Stipe Bačić, Marin Perkov-Stipičin (ŠKRM Tribunj).

 

Ključne riječi: Nagrade županije najboljim sportašima

 

Komentari na članak:

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove portala ŠIBENIK.IN. Portal ŠIBENIK.IN zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara portal ŠIBENIK.IN nije dužan obrisati sve komentare koji krše pravila.