OBJAVA: 17.09.2012, 11:43h   •   IZMJENA: 17.09.2012, 11:43h   komentara   •     ISPIŠI

Svjetsko prvenstvo u tajlandskom boksu

Andreja Ivas izborila u Rusiji zlatnu medalju!

PIŠE Šibenik IN
17.09.2012, 11:43h

Vodičanka Andreja Ivas osvojila je zlatnu medalju na svjetskom prvenstvu u tajlandskom boksu održanom u ruskom st. Petersburgu gdje je nastupila kao jedna od pet hrvatskih reprezentativaca.

Nastupila je u kategoriji seniorki teških 71 do 75 kilograma. U polufinalu je pobijedila Edlu Nemi iz Finske, inače ovogodišnju prvakinju Europe, nakon čega je savladala irsku reprezentativku Denise O`Connel.

Na tom natjecanju nastupilo je čak 680 boraca iz 98 zemalja svijeta, a izravno je natjecanje prenosila jedna ruska TV kuća. Hrvatski reprezentativci osvojili su ukupno tri medalje, dvije brončane i onu najsjajniju koju je izborila uspješna Vodičanka Andreja Ivas.