OBJAVA: 11.02.2020, 14:30h   •   IZMJENA: 11.02.2020, 14:30h   komentara   •     ISPIŠI

Članovi KK Petar Krešimir IV.

Četiri medalje u Karlovcu: Šumera zlatni, Topić srebrni, a Ševo i Cinotti brončani

11.02.2020, 14:30h

Članovi Kickboxing kluba Petar Krešimir IV. nastupili su na WAKO Europskom kupu u kickboxingu koji se održao u Karlovcu od 07.02. do 09.02.20. i osvojili 4 medalje.

Petar Topić osvojio je srebrnu medalju u seniorskoj konkurenciji  u lowkicku u kategoriji do 86 kg i na odličan način startao u seniorskoj konkurenciji.

Filip Šumera osvojio zlatnu medalju u juniorskoj konkurenciji u fullcontactu do 75 kg.

Višen Ševo do 71 kg i Andrija Cinotti do 75 kg u lowkicku osvojili brončane medalje u juniorskoj konkurenciji.

- Odličan start u novoj sezoni, uz malo sreće rezultatski smo mogli i bolje proći jer je Topić finale vodio do desetak sekundi prije kraja i izgubio za jedan bod razlike isto kao i Ševo u polufinalu – kaže trener Joško Sunara.