OBJAVA: 01.06.2014, 19:15h   •   IZMJENA: 01.06.2014, 19:15h   komentara   •     ISPIŠI

Međunarodni turnir

Dvanaest medalja za šibenske karataše u Pločama

PIŠE Šibenik IN
01.06.2014, 19:15h

Jučer je održan veliki međunarodni turnir Kup grada Ploča na kojem je nastupilo 17 natjecatelja Karate kluba Šibenik. Turnir je okupio preko 300 natjecatelja i preko 30 klubova iz Hrvatske i susjednih zemalja. Turnir je bio kvalitetan i protekao je u sportskom nadmetanju i prijateljskom druženju, a suđenje je bilo na visokom nivou.

Šibenski karataši su osvojili 12 medalja. Zlatno odličje i pobjedu u finalu su osvojili Marko Miljković i Bruna Cvitanović. Srebrnu medalju su osvojili Mate Pražen i Toma Mileta. Brončanu medalju su osvojili: Karlo Gović, Josip Brnada, Iris Kovač, Lucija Mileta, Stipe Orlović, Marta Dulibić, Mia Kitarović i Petra Čatlak. Natjecatelji koji nisu osvojili medalju su pokazali zavidnu razinu znanja i borbenosti, ali im je falilo malo sportske sreće.

Natjecanje se provodilo prema starosnim i težinskim kategorijama u skladu s propisima HKS-a. Ovo je jedan od završnih turnira, a već sljedeći vikend mlade šibenske karataše očekuje prijateljski županijski karate turnir koji će biti održan u Drnišu, doznajemo od trenera Zorana Zoričića.