OBJAVA: 22.03.2015, 11:13h   •   IZMJENA: 22.03.2015, 13:34h   komentara   •     ISPIŠI

Uspjeh borca 'Petra Krešimira IV.'

FOTO Mateo Skroza srebrni na državnom prvenstvu u Slunju

22.03.2015, 11:13h

U subotu je u Slunju održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxingu, u disciplini K1 na kojem je u juniorskom uzrastu u kategoriji -60 kg nastupio Mateo Skroza, član Kickboxing kluba 'Petar Krešimir IV.' i osvojio drugo mjesto.

U polufinalu pobijedio je Erdala Saheljia iz pulskog Trojana uvjerljivo na bodove, a u finalu izgubio, također na bodove, od znatno iskusnijeg Muhameta Deskaja iz splitskog Pitbulla.

- Ovaj nastup pokazao je da ce Mateo na idućim prvenstvima postizati još bolje rezultate, kaže trener 'Petra Krešimira IV.' Joško Sunara.