OBJAVA: 08.09.2019, 16:36h   •   IZMJENA: 08.09.2019, 16:36h   komentara   •     ISPIŠI

Prvi turnir

Karataši Šibenika 1066 uspješno krenuli u novu sezonu: U Zagrebu osvojili devet medalja

08.09.2019, 16:36h

Osmim Zagreb karate kupom otvorena je još jedna natjecateljska sezona za borce Karate kluba Šibenik 1066.

Već prvim turnirom pokazali su da nastavljaju istim režimom kao i prije ljetne stanke: spremno, odlučno i utrenirano.

Tako su s natjecanja u Šibenik opet ponijeli brojne suvenire. Zlatnu medalju osvojili su: Mare Mileta, Karlo Ramljak i Toma Mileta. Srebro su odnijele Gabrijela Burić i Lana Suša.

Na postolje su se penjali i Roko Županović, Ante Kaleb, Franka Savić te Roko Vlahov osvojivši brončane medalje.

Odličnim otvorenjem sezone karataši Šibenika 1066 vraćaju se svom ritmu treninga, putovanja i sportskih nadmetanja koja ih očekuju već sljedeći tjedan.